Forum Menu

STAR WARS 4 EVER!!!

STAR WARS!!!
Ta episodia IV,V kai VI kai pio prosfato to III skizoun.
Prosopika pisteuo pos ine oi kaliteres tainies pou exoun vgei.Symfwnite?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Na po den exo dei kanena apo ayta. Mono to 1 kai 2 exo dei, emena mou aresan alla de nomizo na pianoun mia mprosta sta palia kai sto 3.

To ena ine entelos moufa.To dio kati kani.Ta palia ine koryfea kai to tria to idio afou dixni tin arxi tis istorias.

Den ta exo dei!!! tha perimeno na ta do ston ANT1 mias kai tha balei to proto tin tetarti!!

simfwnw mazi sou GreekSolid :wink:
einai apaixta ola ta Star Wars
palia kai neotera 8)

oraia ikona leia!

Oλα τα STAR WARS ειναι τελεια και leia η εικονα σου δεν ειναι λιγο ΤΕΡΑΣΤΙΑ? :D

Είδα την τρίτη ταινία και είναι άπαιχτη αλλά σαν την εικόνα της leia τίποτα ααααααχχχχχχχχ Λάρα :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Sto thema mas!!!!!!! kai afiste tin Leia isixi!!!!! Ante gia na doume ti leei to 1????
ta palia itan gamata!!!!!

Ego pantos den mporo na katalabo olo ayto to misos gia to 1 kai 2. Mia xara tenioules itan, me kala efe, drasi kai genika oti zitao apo mia tainia fantasias.

tsapman prepi na dis tin palia trilogia.pisteuo oti ine klasis kaliteri apo ta episodia 1 kai 2 afou exei fovero senario.o G.Lukas prospathise na deixei pos arxisan ola sto episodio ena alla den nomizo pos ta katafere kala.vevaia to episode 3 mas apozimioni kai me to parapano :D :D :D :D :D :D :D

Η πρότη πάντος ήταν μια χαρά ταινία!!!

Και η δευτερη μια χαρα ηταν, αλλα καμια απο τις δυο δεν μπορει να συγκριθει με την πρωτη τριλογια :)

To episode 3 to idate?(To exo di edo kai poly kairo alla tora mou irthe na kano post).skotadaki,metalaxsi anakin-vader,ola ta lefta diladi.Pantos euxaristithika pou o giorgaras mas apozimiose........ :D

tora to xalas to ergo gia osous den to exoun dei akoma :evil:

Katse re johny..diladi autos pou tha pai na dei tin tainia den xeri pos anakin tha gini vader?Den nomizo......To parakana me to jackson gia auto k diorthosa to post.

gia ton jackson anaferomouna kai ego!

Είχα έναν φίλο ο οποίος είχε τρομερό κόλλημα με το star wars.Αυτό το κόλλημα το μετέδωσε και σε μένα είχα δει την πρώτη τριλογία (επεισόδια IV,V και VI) σε βιντεοκασσέτες (δεν υπήρχε σε dvd τότε) πριν απο 5 χρόνια περίπου.Μετά ειδα το επεισόδιο I σε DVD και τα επεισόδια II και III στον κινηματογράφο.Τα επεισόδια III και VI είναι τα αγαπημένα μου.Θα θελα να πω σται άτομα που δεν έχουν δει ακόμα την πρώτη τριλογία αλλα έχουν δει τη δεύτερη οτι ισως ξενερώσουν με τα εφε της πρώτης τριλογίας.Βλέπετε είναι 30 χρονών ταινίες αλλά έχουν καταπληκτικά εφε για εκείνη την εποχή.Αυτό που δεν έχω καταλάβει ακόμα είναι το γιατί ο George Lucas έβγαλε πρώτα τα επεισόδια 4,5,6 και αρκετά χρονια αργότερα τα επεισοδια 1,2,3

Να απαντήσει κάποιος σε αυτό, γιατί έχω κι εγώ αυτή την απορία, γιατί πρωτα 4,5,6 και μετά 1,2,3??? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Οι καλύτερες ταινίες είναι τα Star wars kai ta Lord of the rings. Προσωπικα είμαι πορωμένος και με τα δύο. Φυσικά και τα παλιά star wars είναι καλύτερα(τα έχω δει εκατοντάδες φορές). Τα Lord of the rings είναι απλώς...ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!! Και johnnyhawk δεν ξέρω να απαντήσω την ερώτησή σου αλλα πρέπει οι άνθρωποι να ήταν πολύ τρόμπες. Βέβαια θα είχαν τους λόγους τους.

Lord of the rings- Star Wars rulez!!! :D :D :D